ימי ראשון עד חמישי 09:00 - 19:00 054-4306600

ברית / בריתה

מזל טוב! נולד לכם ילד או ילדה וזו התחנה הראשונה שלכם כמשפחה

נעים מאוד אני אמנון חורש ואני צלם אירועים בעל ניסיון של עשרות אירועים קטנים כגדולים ואשמח לקחת חלק באירוע המרגש הזה של משפחתכם.

סגנון הצילום שלי הוא תיעודי וטבעי בעיקר ואני מחפש להעביר את המהות של האירוע על ידי תפיסת אותם רגעים טבעיים, מרגשים, יפים, מצחיקים ואוהבים.

אם אהבתם מה שראיתם אשמח לדבר איתכם בטלפון 054-4306600

מזל טוב

לחצו עליי להשארת פרטים

[expand title="למחפשים צלם לברית או צלם לבריתה לחצו כאן"]

 

מחפשים צלם לברית? בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של צלמים לברית במרכז או בכל איזור אחר בארץ.

אז איך בכל אופן בוחרים צלם לברית מחיר זה מרכיב אחד אבל לא כדאי שזה יהיה הדבר היחיד שמכוון אתכם.
צלם במחיר זול עלול להיות בעל ציוד לא מקצועי, חסר ניסיון ואתם לוקחים סיכון שתקבלו תמונות לא מקצועיות מאירוע ברית או בריתה שלא יחזרו, ואתם תפספסו מזכרת איכותית שנשארת אתכם ולילדכם לכל החיים.

צילום ברית מחיר הצילום אצל צלמים מקצועיים ומנוסים יורכב לרוב ממספר השעות שתרצו שהצלם יצלם, אם תרצו לצרף אלבום מעוצב איכותי זה עלול לייקר את החבילה בעוד כמה מאות שקלים.

לפעמים ישנה מחשבה להביא צלם מגנטים לברית, מגנטים זו מזכרת נחמדה לאורחים אבל צלם מגנטים לא באמת מתעד את האירוע בצורה טבעית ומקיפה ולכן גם אם אתם רוצים מזכרת לאורחים כדאי עדיין להביא צלם לברית שגם יספק תמונות בראיה אומנותית וכמובן שיסנן ויערוך את תמונות האירוע.

בסופו של דבר הצלם שתבחרו הוא זה שיקבע איך יראה הזכרון שלכם מאירוע הברית.

אם חשוב לכם תיעוד איכותי, צלם בעל ניסיון באירועים קטנים וגדולים וחשוב לא פחות נותן שירות אדיב ונעים אתם מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור איתי קשר בטלפון 054-4306600 או במייל amnon@ahphoto.co.il

מזל טוב 😊

[/expand]

נגישות